Par Agate Hotel

Ozolnieku novada iedzīvotāji ar interesi sekoja līdzi vecās Ozolnieku šautuves pārtapšanas procesam, minot, kas būs kokgriezumiem rotātajā namā meža malā, blakus ”Ozolnieku kalnam”, Skolas ielā 16?

Pēc viesnīcas „Agate hotel” atvēršanas 2014.gada1. jūnijā tiek piedāvāti 23 labiekārtoti numuriņi un restorāns. Saimniekojot piejūras viesu namā „Villa Elizabete”, Engurē, jau ir uzkrāta bagāta pieredze šāda uz tūrismu orientēta objekta veidošanā un iekārtošanā, tādējādi „Agate hotel” SIA „Villa Elizabetei ” būs jau otrā tūristu un viesu uzņemšanas vieta Latvijā.

„Agate hotel” ir būvēta kā „a small boutique” tipa viesnīca, kuras darbu organizē pati īpašnieku ģimene. Šādas viesnīcas ir ļoti izplatītas un populāras visā pasaulē, jo to viesi vienmēr var rēķināties ar ļoti personīgu uzņemšanas un apkalpošanas veidu. Jau no atvēršanas dienas viesnīcā ir pabijuši viesi no Francijas, Austrijas, Somijas, Polijas, Krievijas, Turcijas un protams Latvijas. Viena daļa no viesiem varētu būt sportisti, kuri būs ieradušies uz sacensībām vai sporta nometnēm Ozolniekos,( tieša sadarbība ar OZO ledus halli) Jelgavā vai Rīgā. Viesnīcā ir izbūvēts restorāns ar slēgto terasi un pieejams visiem apmeklētājiem.Restorānā tiek piedāvāta tikpat kvalitatīva apkalpošana un tikpat izsmalcināta ēdienkarte kā Engures restorānā „Kapteinis & Grants”, šefpavāres Sabīnes Bunkšes virsvadībā.

Kopā viesnīcā ir pieejami 15 divvietīgi, 3 trīsvietīgi un viens vienvietīgs numuriņš ar vienvietīgām gultām, kā arī 4 apartamenti izvēlīgāku viesu vajadzībām(ar divvietīgām gultām). Četri no viesnīcas numuriņiem ir piemēroti cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Visi numuriņi un apartamenti ir aprīkoti ar internetu, TV, dušu un WC. Viesu atpūtai un ērtībām ir plaša halle viesnīcas pirmajā stāvā, bet iekšpagalmā ir dārzs ar terasi saviesīgu pasākumu rīkošanai.

Viesnīcā var izguldīt 50 viesus, bet restorānā ar terasi ērti varēs justies 40 cilvēki. Varam piedāvāt telpas un nodrošināt ēdināšanas pakalpojumus svinību – kāzu, dzīves jubileju, korporatīvo pasākumu rīkošanai. Restorāna šefpavārs piedāvās gan savus „firmas ēdienus”, gan izstrādās ēdienkarti, atbilstoši klientu vēlmēm.

Ģimenes uzņēmumā strādājošie, visu cenšas darīt ar tādu attieksmi kādu vēlētos pret sevi pašiem . Viesnīcas nosaukumā ietvertais vārds – Agate tulkojumā nozīmē „dārgakmens- ahāts”, kuru kopīgi ar darbinieku komandu lolojam un rūpīgi slīpējam.